loading...
وبلاگ علمی بیگ بنگ
ی

تب

آخرین ارسال های انجمن
mr.bang بازدید : 491 یکشنبه 16 فروردین 1394 نظرات (1)
بیگ بنگ: انسان در سراسر زندگی در معرض بی شمار اخبار و اطلاعات جدید است، از رویدادها و تحولات سیاسی؛ اقتصادی؛ علمی و اجتماعی جهان گرفته تا دانسته ها و آموزه های معمولی برای حل مسائل روزمره زندگی.
mr.bang بازدید : 330 چهارشنبه 27 اسفند 1393 نظرات (0)

بیگ بنگ: جان گودریک، ستاره شناس آماتور کر و لال و برجسته ای بود که بیشتر او را به خاطر مشاهدات دقیقش در سال ۱۷۸۲ از ستاره رأس الغول در صورت فلکی برساووش می شناسند.

mr.bang بازدید : 306 دوشنبه 25 اسفند 1393 نظرات (0)
بیگ بنگ: بر اساس مطالعه ای ۴ ساله روی بیش از ۲۰۰,۰۰۰ مرد و زن، دو سوم سیگاری ها در خطر مرگ هستند. این مطالعه که مرگ ۱۰ سال پیش از موعد برای سیگاری ها را تخمین می زند، در BMC Medicine انتشار یافته است.
mr.bang بازدید : 231 یکشنبه 03 اسفند 1393 نظرات (0)

بیگ بنگ: براساس تحقیقات جدید منتشر شده در سری مقالات آکادمی ملی علوم، دانشمندان معتقدند انسان درجه‌ای از دید مادون قرمز دارد و ممکن است تا حدی قادر به دیدن اشعه مادون قرمز به‌عنوان نور قابل مشاهده باشد.

mr.bang بازدید : 214 یکشنبه 26 بهمن 1393 نظرات (0)

بیگ بنگ: آلبرت اینشتین در خصوص مایکل فارادی که به عنوان یکی از بزرگترین دانشمندان تجربی همه اعصار شناخته می شود، گفته است: « او یکی از مهمترین تاثیرگذاران تاریخ علم فیزیک به شمار می آید.»

mr.bang بازدید : 207 جمعه 24 بهمن 1393 نظرات (0)

بیگ بنگ:  یخ و سرما چرخه زمین را به حالت تعلیق در آورده بود. به جای دریاهای سرشار از حیات و زمین‌های پوشیده از درختان سبز، همه جا را برف و کولاک گرفته بود.حتی در خط استوا هم میانگین دما به منفی ۲۰ درجه رسیده بود؛ چیزی شبیه به وضعیت قاره جنوبگان امروزی. بیشتر حیات از بین رفته بود و آن مقدار موجوداتی هم که باقی مانده بودند در بخش های کوچکی که هنوز آب گرم می جوشید، زندگی می کردند.

mr.bang بازدید : 188 پنجشنبه 23 بهمن 1393 نظرات (0)

بیگ بنگ: دانشمندان آمریکایی و چینی می‌ گویند داخلی‌ترین بخش هسته ی سیاره زمین دارای لایه‌ مجزای دیگری است که از ساختار بلورهای آهنی متفاوتی با لایه‌های خارجی‌تر هسته ی درونی زمین برخوردار است.

mr.bang بازدید : 191 دوشنبه 20 بهمن 1393 نظرات (0)

بیگ بنگ: یک زیست شناس هلندی که به تحقیق در خصوص خاک مریخ مشغول میباشد، معتقد است تا سال ۲۰۲۴ امکان کاشت گیاهان و سبزیجات در این سیاره فراهم می شود.

تعداد صفحات : 23

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نویسندگان
  کدهای اختصاصی

  تبلیغات
  حمایت

  اگر از وب ما خوشتون اومده می تونید کد زیرو در قالب خود بگذارید و از ما حمایت کنید

  انجمن